Меню Закрити

Захищаємо наших дітей: турбота про себе та основні навички інтроспекції

Те, що допомагає у ситуації, коли ми збентежені, напружені, дестабілізовані, це у першу чергу розуміння того, що ви не у ресурсному стані, що той стан, який вами керує вас не влаштоває.

Ми приймаємо факт наявності цього стану і за усвідомленням цього  має йти робота з аналізом ситуацій, які цьому передували.

Сформуйте список передумов вашого стану, проранжуйте їх на ті, на які ви можете впливати та ті, які дійсно від вас не залежать. Будьте уважні та чесні перед собою.

Під час виникнення тривоги робіть техніки заземлення. Це вправи, які дозволяють перемикати вашу вагу на внутрішні стани, на процеси зовні вас, на предмети та звуки, запахи, які наповнюють дійсність. То ж оберіть те, що вам до вподоби та використовуйте контроль дихання, аналіз предметів та їх характеристик задля концентрації уваги. Так ваш стан потрохи стабілізується, а проблема не здаватиметься настільки катастрофічною.

Напишіть, що дозволяє вам знаходити внутрішні сили, що дозволило пережити проблеми та події, які з вами траплялись. Використовуйте те, що працювала і шукайте нове, що буде працювати. Адже ми не можемо змінити дійсність, ми можемо змінити до неї відношення. Заради нашого майбутнього, заради ефективної Діяльності там, де ми є… Залишаючись собою – цілісною та сильною особистістю. Адже це у будь-який час саме у Ваших руках.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *