Меню Закрити

Перша психологічна допомога

На сьогодні реальність вимагає від нас багато нових вмінь, і зараз ми вже не такі, які були на початку війни. Сьогодні поряд з відчуттям безпеки завжди узгоджений план дій, підтримка та робота в унісон педагогів та членів сім’ї, просто товаришів чи людей з одного району чи області. Ми об’єднались і стали сильнішими, ми засвоюємо нові знання та вміння. Одне з основних вмінь, необхідних на сьогодні, це особистісна резистентність. Це те, що дозволяє бути сильними та стійкими у незвичайних ситуаціях, у подіях, які трапляються. То ж це вміння бути «Сам собі психолог», адже вміння почути, підтримати себе, зрозуміти та допомогти є базовою для формування та підтримки психічного здоров’я особистості. Тож тепер і педагог  стає психологом. Для себе та для тих, хто поряд.

Перша психологічна допомога це сукупність базових вмінь, якими може оволодіти пересічна людина. А особливо педагог, який розуміє своїх дітей та знає їх краще за усіх. Найкраще, що ми можемо зробити для наших вихованців, це підтримати та підтвердити їх сподівання що ви можете їх захистити, навчити новому та бути почутим, значимим та важливим. Як саме реалізувати першу психологічну допомогу ви можете дізнатись з інформації нижче.

Запропоновані поради у розробках та накази не є вичерпними, але повністю реалізують їх мету – дати розуміння про основи ППД, дозволити успішно її впроваджувати у педагогічному просторі. Адже усе, що тут описано, насправді легко і ефективно реалізується. А головне… це саме те, що так важливо – підтримка психічного благополуччя нашої творчої молоді.


Практичний психолог, Вікторія Дончева

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *