Меню Закрити

Відбувся екологічний тиждень «Любімо світ, в якому ми живемо»

З 24 по 29 квітня У Житомирському міському центрі науково-технічної творчості проходив тиждень присвячений довкіллю та проблемам екології «Любімо світ, в якому ми живемо».

Метою такого  заходу було прищепити вихованцям центра  дбайливе ставлення до чистоти довкілля, сформувати у них основи екологічної свідомості та активної життєвої позиції щодо захисту природи, допомогти виробленню гуманного ставлення до всього живого.

Впродовж тижня в гуртках та студіях проводилися різноманітні форми роботи з екологічного виховання.  Було організовано благоустрій прилеглої території, проведено конкурси  дитячих малюнків на екологічну тематику. Дітлахи виготовляли вироби з екологічних матеріалів, переглядали та обговорювали соціальні ролики про проблеми довкілля та шляхи їх вирішення. Педагоги центра проводили заняття-бесіди, аби сформувати у своїх підопічних екологічний стиль мислення а також здатність передбачати можливі негативні наслідки безвідповідальної діяльності людини. Для вихованців, які беруть участь у гуртковій роботі на базі житомирських ліцеїв, керівники гуртків також підготували цікаві майстер-класи та конкурси. Особливо популярними стали майстер-класи з виготовлення виробів із вторинної сировини, які проводила керівник гуртка Ніла Августинович на базі ліцею №24; майстер-класи з малюнку, які проводили керівники гуртків Олег Радецький, Людмила Штиль-Маковська, Ірина Кумечко на базі ліцеїв №2, №4, №8,  №14, №17.      

Заходи, які провели керівники гуртків Вероніка Розбіцька-Голуб, Альона Мінчук, Олексій та Ганна Пшеничнюки, отримали схвальні відгуки та слова подяки від батьків вихованців.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *