Меню Закрити

Відбувся перший міський челендж “Інженерне місто мрій”


Завершився перший міський челендж «Інженерне місто мрій», який  проходив у рамках розвитку STEM-освіти та впровадження STEM-навчання в закладах загальної середньої і позашкільної освіти Житомирської територіальної громади за підтримки департаменту освіти Житомирської міської ради. Ініціатором та організатором челенджу став Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Захід відбувався з 24 квітня по 02 травня 2023 року у вже звичному для здобувачів освіти, дистанційному форматі. Проте відсутність «живого» спілкування не завадила зробити челендж яскравим, динамічним та цікавим, адже долучилися до нього усі, хто хоче зацікавити дітей наукою, дати їм можливість спробувати себе в ролі інженерів і винахідників, «прокачати» навички знаходження рішень і співпраці у команді.

Учасникам челенджу була запропонована  серія з 7 тематичних інженерних завдань, виконання яких, сприяє набуттю учнями навичок критичного і креативного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань у реальному житті, а також може стати поштовхом до вибору інженерної професії у майбутньому.

Найбільш активними учасниками міського челенджу «Інженерне місто мрій» стали здобувачі освіти ліцею № 2 та вихованці гуртків Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Надіслані ними фотозвіти та відеоматеріали засвідчують, що навчання може бути не лише корисним, а й цікавим і веселим. Запуски ракет, «пошуки скарбів» у глибинах океану, чарівні «ручні» метелики, командні виклики Cup challenge та Cup challenge 2:0 нікого не залишили байдужим.

Дякуємо усім, хто долучився до заходу, та плекаємо надію зустрітися у наступному навчальному році!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *