Меню Закрити

Відкриття виставки робіт вихованців гуртка «Соломоплетіння» ЖМЦНТТУМ «Солом’яний світ руками дітей»


19 травня у муніципальному арт просторі «Вежа»  відбулося  відкриття виставки робіт вихованців гуртка «Соломоплетіння» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівники Анатолій та Ганна  Пшеничнюки) «Солом’яний світ руками дітей».

Соломоплетіння – одне з найдавніших народних ремесел і одночасно народного прикладного мистецтва. Вироби з соломи не просто красиві, а ще мають глибоке символічне значення.

Анатолій Пшеничнюк  презентував роботи  виставки, які створені руками  вихованців гуртка «Соломоплетіння».  Гуртківці придумали власну назву для гуртка – студія «Стріха».

На виставці були представлені ангели, ляльки-берегині, солом’яні підвіски – “павуки”,  сніп, квіти, кошики, капелюхи, солом’яні іграшки, солом’яні композиції. Анатолій Пшеничнюк розповів про символіку деяких робіт. 

Кожен виріб – це справжній витвір мистецтва створений майстерно і з любов’ю.

Дивлячись на вироби з соломи ти наче  відчуваєш світло і особливу енергетику та занурюєшся  в історію та традиції українського народу.

Гості виставки привітали  Анатолія та Ганну Пшеничнюків із відкриттям виставки та сказали багато слів вдячності та захоплення їх роботою.

Заступник директора з НВР Олена Шубіна вручила  юним майстрам та їх наставникам Подяки Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та побажала подальших успіхів на творчій ниві.

Також був проведений майстер-клас на якому  присутні, які мали бажання,   мали змогу долучитися до магії створення виробів  з соломи власноруч. Це справді захоплюючий процес. Було отримано безліч позитивних емоцій, а в результаті старань, готовий сувенір – ангел.

Вдячні майстрам за їх творчу працю та організовану виставку.

Виставка триватиме до 02 липня 2023 р. Відвідати виставку можна у будні дні з 16:00 до 18:00 , у вихідні з 12:00 до 18:00.

Запис на майстер класи за телефоном: +380963684725

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *