Меню Закрити

Відбулося методичне об’єднання керівників гуртків декоративно-прикладного напряму


24 травня на базі навчального корпусу по Бориса Тена, 82-а відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків ЖМЦНТТУМ декоративно-прикладного напряму.

Були розглянуті питання аналізу гурткової роботи за поточний рік, представлена до уваги присутніх презентація досвіду педагогічної роботи методиста Андрія Маєвського, представлена до обговорення презентація керівників гуртків «Моделювання одягу» Світлани Дурицької та Вероніки Розбіцької-Голуб про сучасні рефлексії цивілізованого світу на війну в Україні в світі індустрії моди. В ході обговорень учасники заходу черговий раз повернулися до питання покращення інформаційно-цифрової компетентності керівників творчих колективів.

Окремим пунктом в роботі методичного об’єднання стало проведення  самооцінювання педагогічної діяльності керівників гуртків відповідно до критеріїв Положення ВСЯО. На основі результатів опитування методичною службою закладу будуть розроблені індивідуальні траєкторії професійного розвитку педагогів центра. Заключною частиною засідання стало  анкетування керівників гуртків для написання перспективного плану роботи на 2023-2024  навчальний рік.

Методист Андрій Маєвський

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *