Меню Закрити

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання


З 15 травня по 23 травня 2023 року  в онлайн форматі відбувся  Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У заході приймали участь 56 учасників, 26 команд і три особистих учасника з 20 областей України: Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, м. Київ, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька, Хмельницька.

Своїх учасників на Конкурс підготували 29 закладів позашкільної освіти України, у тому числі і Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Команда вихованці гуртків початкового технічного  моделювання Броварський Устим (керівник – Ніла Августинович) та Резнік Ілля (керівник-Ірина Петровська)  представляли Житомирську область на цьому заході.

Програма конкурсу складалася з декількох етапів, участь у яких визначалася попереднім жеребкуванням.

15-16 травня відбувся теоретичний залік за участі 29 юних техніків. Відповідно знань умінь і навиків вихованців визначених у програмі гурткової роботи з початкового технічного моделювання для учасників теоретичного заліку було запропоновано 10 запитань і завдань. Під час усного опитування члени журі за розробленим індивідуальним графіком підключень з’ясовували у кого із юних техніків України краще сформована пізнавальна компетентність.

16 травня відбувся наступний етап Конкурсу – Конструкторське завдання зміст якого полягає у створенні власного проєкту моделі техніки на тему – «Повітряна флотилія на захисті України». По завершенню конструювання з деталей Lego-консткуктора учасникам необхідно було коротко презентувати свою модель.

17 травня було проведено черговий етап конкурсу – Творче завдання. Це один із улюблених етапів для учасників Конкурсу. За дві години із розгорток геометричних тіл учасники мали придумати, виготовити і оздобити проєкт будівлі для майбутньої відбудови України на тему – «Дім-корабель: житло на суші і на воді». Журі конкурсу серед кращих робіт відзначило проєкт комбінованої будівлі Броварського Устима, який посів 2 місце.

18 травня спілкування конкурсантів розпочалося із спільного фотофлешмобу «Вітаємо з Днем вишиванки!». Усі учасники конференції одягли вишиванки, і екрани гаджетів розквітли вишиваними мотивами майже усіх регіонів України. Юні патріоти та дорослі посміхалися і відчували національну єдність, дух і силу української нації. У цей важливий день відбувся останній четвертий етап конкурсу «Технічне завдання». Відповідно до програми змагань учасники вікових груп виготовляли у папері прототипи української «біологічної зброї» чайок та українських півників. Дітям були запропоновані заздалегідь розроблені 3-D об’ємні моделі птахів у розгортках, а також інструкційні послідовності їх виготовлення. Таким чином були виявлені здобувачі освіти які мають найкращий рівень сформованості практичної компетентності відповідно до вимог програми з ПТМ. Серед кращих визначено  Резніка Іллю, який виборов 2 місце на цьому етапі.

У загальному заліку  команда ЖМЦНТТУМ посіла 6 місце.

Вітаємо переможців та їх педагогічних керівників. Бажаємо натхнення,  нових яскравих перемог та втілення у життя усіх творчих задумів !

Методистка Ірина Петровська

 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *