Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбувся підсумковий захід «Модно, стильно, молодіжно»


27 травня в Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся підсумковий захід гуртків «Моделювання одягу» під керівництвом Розбіцької-Голуб Вероніки Віталіївни та Дурицької Світлани Василівни, присвячений красі, стилю та моді.

Тема заходу – «Модно, стильно, молодіжно». Участь взяло близько 30-ти вихованців, які демонстрували на дефіле створений власними руками одяг. Серед моделей були представлені спідниці, брюки, сорочки, сукні, спортивні костюми та багато іншого. Моделі вправно дефілювали по подіуму та швиденько перевдягалися за лаштунками, бо кожен учасник демонстрував декілька образів.

На нашому гуртку не тільки шліфуються золоті ручки, але й відкриваються нові таланти, тому музичною паузою стала пісня «Як у нас на Україні» у виконанні вихованки Подейко Єлисавети. Також на заході були представлені відеоролики з минулорічних показів, задля  натхнення юних модельєрів на ще більші звершення. А на завершення, вихованці гуртків «Моделювання одягу» були нагороджені грамотами та подяками за активну участь у конкурсах.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *