Меню Закрити

Вихованці ЖМЦНТТУМ отримали стипендії міського голови для талановитої та обдарованої молоді


1 червня у Міжнародний день захисту дітей у залі засідань Департаменту освіти Житомирської міської ради відбулося урочисте вручення стипендій  міського голови учням та вихованцям закладів освіти міста.

Талановитих житомирян представляли юні  учасники та призери обласних, всеукраїнських олімпіад та конкурсів; переможці конкурсів із астрономії, історії, інформаційних технологій; міжнародних та всеукраїнських турнірів і фестивалів; переможці  етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України; переможці, які цьогоріч гідно представляли нашу країну і наше місто на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Для вихованців ЖМЦНТТУМ вручення премій стало визнанням їхнього таланту, потенціалу, жестом подяки за працьовитість.  Наші лауреати: Кирій Марина, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник гуртка Анатолій Шубін), Остапенко Єлізавета, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник гуртка Альона Мінчук), вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник гуртка Анатолій Шубін), які стали переможцями ювілейного X Всеукраїнського турніру юних натуралістів, Печенюк Артур, Сидорчук Ілля, Кирій Марина, Шевчук Софія, Лукашенко Анастасія, Шубін Михайло.

Вихованці гуртка «Програмування і дизайн» (керівник гуртка Віталій Шатківський)  Антонюк Володимир та Павлюк Діана, отримали винагороду за особистий внесок у розвиток ІТ.

Ми пишаємося нашими підопічними та дякуємо їхнім батькам і нашим колегам-педагогам ЖМЦНТТУМ за виховання і підготовку таких неймовірних дітей. Бажаємо гуртківцям подальших звершень!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *