Меню Закрити

Свято до Дня захисту дітей «Дитинства світ»


                          « В дні червневі, мріями багаті,

                            Коли радість хлюпає з пісень,

                            Ми щороку зустрічаєм свято –

                            Міжнародний день захисту дітей!»

          1 червня 2023 року у Житомирському міському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді на базі корпусу Гагаріна,22 відбулося свято до Дня захисту дітей «Дитинства світ».

Керівники гуртків: «Виготовленя сувенірів» (керівник Ольга Вітюк), «Образотворче мистецтво» (керівник Альона Мінчук), «ПТМ» (керівник Ніна Селюченко), «Народне мистецтво» (керівник Наталія Черваток), «Соломоплетіння» (Олексій Пшеничнюк) провели цікаве дозвілля для малечі: малювали на асфальті, виготовляли вітальні листівки, танцювали, грали в цікаві рухливі ігри.

Є в році один день, коли  дитячі бажання неодмінно збуваються – це 1 червня. Кожен  має свої потаємні бажання, і в собі мріє, про їх виконання. Тому сьогодні діти записували свої бажання на  прапорцях та прикріпили їх на чарівну стрічку, посилати своє бажання в космос, щоб воно якомога швидше здійснилося.

Також вихованці гуртків брали активну участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах та були відзначені дипломами відповідного ступеня.

Завдяки творчій та дружній атмосфері діти отримали задоволення від виготовлених виробів, наповнились радістю та гордістю від нагоро, а головне отримали можливість поспілкуватися один з одним і просто провести час разом із друзями.

Всім мирного неба, гарного відпочинку та теплого літечка!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *