Меню Закрити

Інформація про підсумки роботи ЖМЦНТТУМ у літній період 2022/2023 н.р.


З 12 червня 2023 року розпочали свою роботу пришкільні літні табори м. Житомира.

Педагогічний колектив Житомирського міського центру науково – технічної творчості учнівської молоді долучився до організації дозвілля учнів.

Загалом було виокремлено 5 форм організації роботи:

  1. Організація та проведення одноразових майстер-класів для учнів літніх пришкільних таборів на базах ліцеїв № 19, 21 та 32.

21 червня на базі ліцею №17 Олегом Радецьким було проведемо майстер-клас з малювання квітів для 34 учнів 3-4 класів.

22 червня на базі ліцею № 21 для учнів ліцею №12 було проведено 7 майстер-класів для 7 загонів учнів 1-4 класів. Загальна кількість охоплених учнів –  126.

Майстер-класи з виготовлення динамічних та об’ємних виробів  з паперу, виробів з фоамірану,  малювання провели педагоги: Наталія Волошиненко, Наталія Черваток, Альона Мінчук, Віталій Філінський, Михайло Шафіков.

27 червня на базі ліцею №19  було проведено 9 майстер-класів для 9 загонів учнів 2-4 класів. Загальна кількість охоплених учнів –  162.

До проведення майстер-класів доучилися педагоги:   Анжела Єфіменко, Ніла Августинович, Альона Мінчук, Людмила Штиль – Маковська, Наталія Черваток, Ганна та Олексій Пшеничнюки, Михайло Шафіков, Андрій Маєвський, Віталій Філінський. Учні мали змогу виготовити вироби з паперу(динамічні іграшки, об’ємні іграшки), соломи, намалювати малюнки.

  1. Організація постійних майстер-класів для учнів літніх таборів ліцеїв №24 та 20, які проводились на базі навчального корпусу ЖМЦНТТУМ за адресою: Б.Тена,82-а.

З 12 по 28 червня 2023 року педагогами було проведено 116 майстер-класів для дітей 1-6 класів, а саме: вироби з соломки (керівник Олексій Пшеничнюк), сувеніри та поробки з різних матеріалів (керівник Ніла Августинович), моделі літаків та ракет (керівник Анжела Єфіменко), поробки з тканини (керівник Світлана Дурицька), паперові вироби (керівник Андрій Маєвський), паперові квіти та малюнки (керівник Людмила Штиль-Маковська), цифровий малюнок (Галина Шостачук). Загалом  до майстер – класів було залучено 12 загонів ліцею №24 (приблизно 320 дітей) та 3 загони ліцею №20 (біля 70 дітей). Кожного дня на майстер-класи залучалося 6 загонів, біля 70 дітей.

  1. Організація постійних майстер-класів для учнів творчого табору ліцею №4.

З 12 по 27 червня 2023 року педагогами було проведено 60 майстер-класів для дітей 1-6 класів. Загалом  до майстер – класів було залучено 8 загонів ліцею (приблизно 120 дітей). Кожного дня на майстер-класи залучалося 4 загони, близько 64 дітей.

Педагогами закладу Іриною Петровською, Валентиною Кумечко, Веронікою Розбіцькою-Голуб було проведено майстер-класи з виготовлення виробів з паперу, тканини, малювання. Організовувались тематичні дні, такі як: «День друзів», «День талантів», «День творчості», «День книги».

  1. Організація та постійне функціонування у період з 12 червня по 23 червня на базі навчального корпусу ЖМЦНТТУМ за адресою: Гагаріна,22 мовного табору ліцею №12 та проведення майстер-класів для учасників табору нашими педагогами.

У навчальному корпусі функціонувало 3 загони дітей 3-7 класів, у загальній  кількісті 50 учнів.

Упродовж табірної зміни було проведено 21 майстер-клас.  Учні мали змогу спробувати працювати в різних техніках, а саме: виготовляти вироби із паперу (тваринок, корабликів, футболістів, ракети та літачки) (Андрій Маєвський, Михайло Шафіков, Віталій Філінський), з соломи (Гана Пшеничнюк), сувеніри, брелки із тканини (Наталія Черваток, Олеся Подорожня), браслети та сувеніри із ниток (Наталія Волошиненко), листівки до Дня татуся, малювати (Альона Мінчук).

  1. Робота у літніх пришкільних таборах на базах ліцеїв №27,32,33 та Житомирської початкової школи №11.

На базі ліцею №27 з 13 червня по 29 червня  працювала Валентина Кумечко.

За табірну зміну, педагогом, було проведено 19 майстер-класів з паперової пластики, оригамі з елементами розмальовки  та охоплено 3 загони 1-4 класів у загальній кількості -48 дітей. Та  додатково 1 загін 6-7 класів у кількості – 25 дітей.

На базі ліцею №32 та ЖПШ №11 з 12 червня по 29 червня працював Віталій Трухній. У ліцеї №32 проводились майстер-класи  з учнями 4-7 класів у 3 загонах, а у ЖПШ №11 у 3 загонах з учнями 1-3 класів. Загалом було охоплено приблизно 102 дитини та проведено 18 майстер-класів. Учні мали змогу ознайомитись та виготовити найпростіші технічні моделі з паперу.

На базі ліцею № 33 з 12 червня по 30 червня працювали керівники гуртків Ольга Вітюк та Ніна Селюченко. За табірну зміну ними було проведено 36 майстер-класів із виготовлення виробів із паперу,  різних сувенірів таких як: листівки, об’ємні паперові іграшки, панно в техніці аплікації та найпростіша транспортна техніка у 6 загонах 1-4 класів для 103 дітей.

Загалом у період з 12 червня по 30 червня педагогами ЖМЦНТТУМ було проведено – 287 майстер-класів. Охоплено приблизно 1090 учнів 1-7 класів ЗЗСО та ПШ м. Житомира. Залучено 21 педагога до організації та проведення майстер-класів.

Окрім цього, частина навчальних груп продовжувала працювати із вихованцями ЖМЦНТТУМ. Керівники гуртків організовували для дітей різні форми змістовного дозвілля: екскурсії, майстер-класи, підсумкові заходи. Загалом, відповідно до розкладу занять на літній період 2022/2023 н.р. у червні освітній процес тривав у 32 групах.

 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *