Меню Закрити

ЖМЦНТТУМ взяв участь у Всеукраїнському форумі «Позашкільна освіта 2023 виклики та рішення»


25-26 вересня відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта 2023: виклики та рішення», організований Міжнародною асоціацією позашкільної освіти спільно з Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Інститутом модернізації змісту освіти.

Захід був присвячений Дню позашкілля, який щорічно відзначається 25 вересня та покликаний привернути увагу до реалізації прав дітей на позашкільну освіту. До участі у заході були запрошені народні депутати України, представники органів державної виконавчої влади, керівники органів управління освітою, члени Міжнародної асоціації позашкільної освіти, вчені, педагогічні працівники закладів позашкільної освіти.

У рамках Форуму відбулися панельні дискусії, в яких взяли участь методисти Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ірина Петровська та Андрій Маєвський. Основними питаннями дискусій стали обговорення освітніх втрат та їх надолуження у сфері позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти України в умовах війни.

Схожі записи