Меню Закрити

ЖМЦНТТУМ долучився до участі в обласній нараді до Дня позашкілля


27 вересня директор Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Володимир Васьківський взяв участь у  обласній нараді до Дня позашкілля, яку організовував  КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості».

Програма наради включала:

1.Пленарне засідання на якому, були розглянуті питання про стан позашкільної освіти Житомирської області в умовах воєнного стану та відбулося вручення відзнак Департаменту освіти і науки кращим працівникам позашкілля.

Вітаємо директора нашого закладу – Володимира Васьківського, який  був відзначений грамотою  за високу професійну майстерність у сфері позашкільної освіти, вагомий особистий внесок у підтримку учнів закладів позашкільної освіти, та з нагоди Дня Позашкілля 2023.

2.Секційні заняття за напрямами:

– еколого-натуралістичний;

– науково-технічний;

– військово-патріотичний;

– туристично-краєзнавчий;

– художньо-естетичний;

– дослідницько-експериментальний;

– спортивного;

– спеціалістів відділів освіти місцевих органів управління освітою, які ведуть питання позашкілля.

Наш ЖМЦНТТУМ, долучився до роботи секції науково-технічного напряму в якій проходило  обговорення результатів участі у масових заходах у 2022/2023 н.р. та перспективи на 2023/2024 н.р., а також  відбулася презентація сучасних моделей технічних видів спорту.

Отже, на  нараді було розглянуто нові вектори співпраці між закладами позашкільної освіти Житомирської області та обговорено, узгоджено питання проведення, організації масових заходів  у 2023/2024 н.р.  

У ЄДНОСТІ НАША СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Схожі записи