Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбувся семінар-практикум для педагогів, які готують учнів до міського конкурсу з технічної творчості “Юний конструктор”


Навчаємо навчаючись

26 жовтня 2023 року на базі ЖМЦНТТУМ відбувся семінар-практикум для педагогів, які готують учнів до міського конкурсу з технічної творчості “Юний конструктор”.

Присутні ознайомилися з діяльністю Житомирського міського центру науково-технічної творчості, колектив якого активно впроваджує STEM-навчання та ділиться власним досвідом з освітянами, а також визначили формат проведення та загальну тему конкурсу “Юний конструктор” у 2023/2024 навчальному році.

Методист  ЖМЦНТТУМ Ірина Петровська та  кер. гуртка ПТМ  Ніна Селюченко ознайомили учасників семінару з мистецтвом паперкрафту та особливостями виготовлення динамічних іграшок з паперу з використанням різних технік.

Більшість присутніх вперше взяли участь у майстер класі з виготовлення рухомих іграшок паперкрафт, проте із запропонованим завданням (рухомий виріб “Жокей) впоралися усі.

Семінар пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, тож організатори мають надію, що отримані вчителями нові знання та практичні  навички стануть їм у нагоді не лише під час підготовки учнів до конкурсу, а й  у повсякденній педагогічній роботі.

Схожі записи