Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбулася батьківська конференція


У Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді 01 листопада відбулася батьківська конференція (загальні збори).

Запрошені батьки, з виступу директора ЖМЦНТТУМ Володимира Васьківського, заступника директора з НВР Олени Шубіної, мали змогу ознайомитися з роботою закладу  за 2022/2023 н.р., матеріально-технічною базою, станом тимчасових укриттів. Дізналися про плани та перспективи на 2023/2024 н.р.

Батьки долучилися до обговорення важливих питань та надали свої пропозиції, щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, покращення умов перебування дітей у закладі, пошуку шляхів підвищення ефективності освітнього процесу у взаємодії  закладу з сім’єю та іншими установами.

На конференції  погодили Положення про Раду ЖМЦНТТУМ та визначились зі  складом Ради ЖМЦНТТУМ.

Також директор Володимир Васьківський вручив Наталії Крушинській, яка була головою  Ради ЖМЦНТТУМ 5 років поспіль, подяку за невтомну багаторічну співпрацю, творчий підхід у вирішенні загальних справ, активну роботу в Раді ЖМЦНТТУМ, участь і допомогу у всіх напрямах роботи, за увагу, підтримку і розуміння.

Захід відбувся і це чудово, адже дуже важливо налагоджувати співпрацю з батьками вихованців для покращення та більш ефективної реалізації освітнього процесу та виховання підростаючого покоління.

Вдячні Всім батькам та педагогам, хто долучився до батьківської конференції, і запрошуємо до діалогу!

Схожі записи