Меню Закрити

У гуртку початково-технічного моделювання відбулося літературно-музичне свято «Бринить, співає наша мова»


У гуртку початково-технічного моделювання  відбулося літературно-музичне свято «Бринить, співає наша мова».

8 листопада 2023 року в гуртку початково-технічного моделювання (керівник Ніла Августинович) Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося літературно-музичне свято “Бринить, співає наша мова”.

Хтось здивується, хтось посміхнеться: “Яке відношення до технічного моделювання має література і музика?” А виявляється має, та ще й яке! Як з’ясувалося, не всі юні техніки  вміють правильно вітатися, дякувати, навіть сваритися українською мовою. А загадки відгадувати? А ребуси розв’язувати українською пробували? Ні?- тоді звертайтеся до вихованців гуртка, вони це вже точно знають і іншим охоче допоможуть. А які прислів’я та чудові вірші про рідну мову лунали на святі! Які дивовижні лабіринти зі слів долали гуртківці, створюючи мовну  мапу України! Навіть довготривала повітряна тривога не стала на заваді святу. У сховищі  вірші звучали ще виразніше, а сміх ще голосніше.

Дякуємо вихованцям гуртка ПТМ та їх керівнику Нілі Іванівні Августинович за те, що у такі складні часи мають наснагу та бажання вчити українську мову, славити її та популяризувати.

Бо точно знають, поки бринить і співає наша мова,- ми непереможні!

                                                                         

Схожі записи