Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбулося засідання методичного об’єднання «Сучасні вимоги до складання освітніх програм»


15 листопада у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків науково-технічного та декоративно-прикладного напряму.

Темою засідання було «Сучасні вимоги до складання освітніх програм».

Методисти ЖМЦНТТУМ Ірина Петровська та Андрій Маєвський ознайомили педагогів закладу з чинним законодавством та основними вимогами до розробки навчальних програм, до їх структури, змістового наповнення,  оформлення.

Було обговорено проблемні питання, які виникають при створені програм та надані рекомендації як написати якісну програму.

Розглянуто алгоритм затвердження авторських та модифікованих програм.

Після завершення обговорення теми  відбулося третє  практичне заняття, для всіх бажаючих педагогів, з опановування навичок роботи в графічному редакторі Adobe Photoshop . Як зазначають учасники навчання, це дасть їм змогу значно покращити якість наочних матеріалів для занять, розробки рекламної продукції, інформаційних матеріалів, що сприятиме  підвищенню рівня освітнього процесу у гуртках.

Дякуємо модераторам та керівнику гуртка «Комп’ютерна графіка» Галині Шостачук за корисне, цікаве засідання методичного об’єднання та навчання. Очікуємо на позитивні результати.

Схожі записи