Меню Закрити

Відбулося відкрите заняття у зразковому художньому колективі гуртка «Моделювання одягу» ЖМЦНТТУМ


16 листопада у зразковому художньому колективі гуртка «Моделювання одягу» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося   відкрите заняття з теми «Вметування вшивного рукава в пройму. Дефекти, які виникають при вметуванні та способи їх усунення».

Керівник гуртка Світлана Дурицька  підготувала цікаві завдання, проблемні ситуації  для вихованок аби  актуалізувати знання про те, які є види рукавів, для яких виробів краще обрати той чи інший вид рукава.

Розповіла про вшивний рукав, основні етапи вметування вшивного рукава в пройму та дефекти які можуть виникнути при вметуванні. Поділилася прийомами,  як же можна подолати такі  дефекти і щоб вирів був бездоганний.

Гуртківці мали змогу практично спробувати вметати рукав у пройму, на власному досвіді побачити, які складнощі виникають при такого виду роботі і як з ними справитися.

Всі вихованки   справилися з завданням та були задоволені отриманим результатом.

Дивлячись, як побудована робота  у  зразковому художньому колективі гуртка «Моделювання одягу», на підхід керівника Світлани Дурицької розумієш,   що вихованки в майбутньому стануть справжніми майстринями своєї справи.

 Бажаємо натхнення  та творчих   досягнень юним вихованкам та їх керівнику  Світлані Дурицькій.

Схожі записи