22 листопада відбулася екскурсія до м. Києва, яка була організована для педагогів та вихованців Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Поїздка відбулася за сприяння Людмили Зубко, депутатки Житомирської міської ради, голови постійної комісії з соціально-гуманітарних питань та департаменту освіти ЖМР.
Програма екскурсії була дуже насиченою, цікавою та змістовною.
Першою локацією в екскурсійному маршруті було відвідування Київського Планетарію та перегляд фільму «Подорож сонячною системою».
За допомогою повнокупольного фільму у форматі 360º з ефектом 3D глядачі не просто отримали інформацію про планети Сонячної системи, але і стали учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкрилися чудові краєвиди планет і їх супутників. Усі мали можливість насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.
Наступною локацією, яку відвідали учасники екскурсії став музей науки і техніки «Експериментаріум» − місце, де наука стає цікавою!
Постійна експозиція Музею «Експериментаріум» налічує більше 300 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці.
З інтерактивними експонатами усі бажаючи мали змогу перевірити їх роботу і на власні очі побачити, як працюють фізичні закони, про які розповідали педагоги на заняттях.
Усі екскурсанти побували на хімічному «Реактив шоу» – де були продемонстровані незабутні видовищні досліди з хімії. Усі присутні стали учасниками експерименту та бути посвяченим у юні хіміки!
Вихованці та педагоги ЖМЦНТТУМ повернулися з м. Києва задоволені, сповнені позитивних емоцій. Діти не переставали ділитися своїми яскравими враженнями, які вони отримали від подорожі.
Віримо, що дана екскурсія стала мотивуючою для вихованців продовжувати навчання у гуртках та провадити науково-дослідницьку, експериментальну діяльність, реалізувати нові творчі проекти, втілювати в життя свої креативні задуми.
Педагоги, у свою чергу, ознайомились із сучасними інтерактивними формами організації роботи з дітьми. Беззаперечно, вся отримана інформація під час екскурсії наштовхне педагогів на нові ідеї в організації та проведенні власних занять, аби дітям було ще цікавіше навчатися в гуртках.