Меню Закрити

Вихованці та педагоги ЖМЦНТТУМ взяли участь у екскурсії до м. Києва


22 листопада відбулася екскурсія до м. Києва, яка була організована для педагогів та вихованців Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Поїздка відбулася за сприяння Людмили Зубко, депутатки Житомирської міської ради, голови постійної комісії з соціально-гуманітарних питань та департаменту освіти ЖМР.

Програма екскурсії була дуже насиченою, цікавою та змістовною.

Першою локацією в екскурсійному маршруті було  відвідування Київського Планетарію та перегляд фільму «Подорож сонячною системою».

За допомогою повнокупольного фільму  у форматі 360º з ефектом 3D глядачі не просто отримали інформацію про планети Сонячної системи, але і стали учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкрилися чудові краєвиди планет і їх супутників. Усі мали  можливість насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.

 Наступною локацією, яку відвідали учасники екскурсії став  музей науки і техніки «Експериментаріум» − місце, де наука стає цікавою!

Постійна експозиція Музею «Експериментаріум» налічує більше 300 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці.

З інтерактивними експонатами усі бажаючи мали змогу  перевірити їх роботу  і на власні очі побачити, як працюють фізичні закони, про які розповідали педагоги на  заняттях.

Усі екскурсанти побували на хімічному «Реактив шоу» – де  були продемонстровані незабутні видовищні досліди з хімії.  Усі присутні стали учасниками експерименту та бути посвяченим у юні хіміки!

Вихованці та педагоги ЖМЦНТТУМ повернулися з м. Києва задоволені, сповнені позитивних емоцій. Діти  не переставали ділитися своїми яскравими враженнями, які вони отримали від подорожі.

Віримо, що дана екскурсія стала мотивуючою для вихованців продовжувати навчання у гуртках та провадити науково-дослідницьку, експериментальну діяльність, реалізувати  нові творчі проекти, втілювати в життя свої креативні задуми.

Педагоги, у свою чергу, ознайомились із сучасними інтерактивними формами організації роботи з дітьми.  Беззаперечно,  вся отримана інформація під час екскурсії наштовхне педагогів на нові ідеї в організації та проведенні власних занять, аби дітям було ще цікавіше навчатися  в гуртках.

 

 

Схожі записи