Меню Закрити

Вітаємо учасників та переможців обласного інтелектуального конкурсу юних правознавців


Завершився ХІІ обласний інтелектуальний конкурс юних правознавців.

Цього року за звання кращого знавця права змагалися 10 команд, серед яких і команда   “Через тернії до зірок”  гуртка “Всесвітня історія” ЖМЦНТТУМ (керівник – Світлана Гонгало).

За умовами конкурсу кожна з команд під час інтелектуальних боїв спробувала себе у ролі Доповідача, Опонента і Рецензента.

Серед тем, що розглядали учасники, – регіональні системи захисту прав людини, вилучення з електронного доступу декларацій, електронна торгівля, медичний канабіс тощо. Значна частина запитань була пов’язана із правовими відносинами у період воєнного стану: повоєнні вибори в Україні, легалізація вогнепальної зброї, обмеження прав особи на інформацію в умовах воєнного стану, забезпечення функціонування органів публічної влади в Україні на деокупованих територіях.

Приємно відзначити, що хоча теми були достатньо складними, команда добре підготувалася і за результатами конкурсу  виборола ІІ місце, трішечки поступившись команді «Правове віче» Наукового ліцею Житомирського державного університету імені Івана Франка.

    Вітаємо наших переможців та їх керівника  і бажаємо нових досягнень у царині правознавства!

 

Схожі записи