Меню Закрити

Захід «ПІКНІК МОЖЛИВОСТЕЙ»


16 грудня в  Центральній міській бібліотеці ім. Василя Земляка у межах проєкту Хаб “Відкритий Простір Однодумців” відбувся захід «ПІКНІК МОЖЛИВОСТЕЙ», який проводився з метою інтеграції внутрішньо переміщених осіб у  громаду міста.

Організаторами виступили міська бібліотечна система м. Житомира «Літера» та ГО “Дивосвіт” в межах програми “Єднання заради дії”, яка має на меті об’єднати ВПО, членів приймаючих громад, представників уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надати всебічну підтримку для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні. 

Учасниками стали  15 організацій сфер освіти, культури, соцзахисту, зайнятості, які  на відмінно підготовленних  майданчиках  презентували  діяльність своїх  закладів для близько 200 ВПО.

До участі у заході був запрошений Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Завідувачка відділу Наталія Волошиненко презентувала ЖМЦНТТУМ, розповіла про напрями роботи та запросила   дітей до навчання у закладі.

ЖМЦНТТУМ долучився, також, до проведення майстер-класів. Керівник гуртка «Соломоплетіння» Ганна Пшеничнюк  провела майстер-клас з виготовлення  новорічних оберегів з соломи.  

Загалом, для дітей та дорослих було організовано  15 цікавих майстер-класів та інформаційно-консультативних локацій:

  • кар’єробудування, започаткування власної справи;
  • інформація про актуальні вакансії на ринку праці;
  • неформальна освіта, освіта протягом життя;
  • косметологія, візаж, масаж, перукарська та манікюрна справа;
  • розпис пряників, виставка хлібобулочних виробів;
  • майстер-класи для дітей від Міського культурно-спортивного центру ЖМР;
  • юридичні консультації.

Дякуємо  організаторам за можливість долучитися до такого важливого проекту по інтеграції ВПО.  Спільними зусиллями ми наближаємо перемогу.

Схожі записи