Меню Закрити

ЖМЦНТТУМ провів міську виставку – конкурс «Зимова казка»


З метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, а також пошуку і підтримки обдарованих дітей серед учнівської молоді міста 16 грудня 2023 року на базі Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено виставку – конкурс творчих робіт «Зимова казка».

У виставці-конкурсі взяли участь  71 учень з 26 навчальних закладів міста та змогли презентувати свої роботи за номінаціями: 

Новорічні ялинки:

– I категорія – 1- 5 класи (16 учасників)

– II категорія – 6-11 класи (21 учасник)

Різдвяні вінки:

– I категорія – 1- 5 класи (15 учасників)

– II категорія – 6-11 класи (19 учасник)

Своєю майстерністю і неординарністю вразили талановиті діти.   Кожна дитина дуже серйозно поставилася до участі у конкурсі, кожній хотілося підготувати особливу роботу, таку, щоб запам’яталася. При цьому конкурсанти виявили високий рівень засвоєння програмового матеріалу з образотворчого мистецтва, обслуговуючої праці та трудового навчання, якісну практичну підготовку та естетичний смак.

З року в рік виставка конкурс «Зимова казка» робить наш світ прекраснішим, казковішим і щасливішим. Адже незалежно від погоди, економічної кризи чи політичної ситуації,  серця дітей продовжують виблискувати, наче різдвяна зірка, благословляючи майбутнє на надію. Діти єдині, хто вміє перетворювати звичайні речі в дивовижні, і вчать дорослих, що казка існує, допоки в неї віриш.

          Дякуємо усім учасникам за участь у конкурсі.

Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Схожі записи