Меню Закрити

У гуртку «Комп’ютерне проєктування» відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для військових


У гуртку «Комп’ютерне проєктування» відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для військових в програмі Canva.

4 січня  в гуртку «Комп’ютерне проєктування» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Катерина Журавська) відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для військових в програмі Canva.

Під час заняття учасники заходу отримали чарівні кульки з новорічними побажаннями. Було проведено вікторину «Колесо фортуни»,  діти відповідали на питання та за вірну відповідь нараховувались бали, найбільшу кількість балів набрав Яремчук Ілля, за що отримав подарунок –  ручку шпіон.

У програмі  Canva учасники заходу розробили військовим листівки зі словами подяки, побажали  миру та перемоги в новому 2024 році.

Після створення листівок був проведений конкурс на кращу роботу. Переможцем став  Олексій Нагорний,  який також отримав у подарунок ручку шпіон.

На майстер-класі панувала святкова новорічна атмосфера. Усі діти отримали задоволення  та безліч позитивних емоцій від заходу.

Канікули тривають і ми усіх охочих  чекаємо на наших майстер-класах, які триватимуть до 09 січня.

Схожі записи