Меню Закрити

В гостях у Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва


15 лютого вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, гуртка “Образотворче мистецтво” разом з педагогом  Альоною Мінчук долучилися до  заходу АРТ галереї “Даю тобі думку свою”, який відбувся в Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, де через художнє  слово занурилися у простір і тогодення видатних письменниць Лесі Українки та Олени Пчілки.

Захід проходив у дружньому і теплому форматі. Серед запрошених були мисткиня Катерина Дацун разом зі своїми вихованцями, бібліотекарка Любов Пєсковець, художниця-ілюстраторка Тетяна Данилевич. Товариство зібралося за круглим столом, де обговорили творчість письменниць, вірші яких були проілюстровані вихованцями закладу. Дітлахи мали змогу не лише продемонструвати свої ілюстрації  до творів, але й отримати оцінку митців та поділилися досвідом з однолітками.

Насамкінець заходу, гуртківці відвідали музей-лабораторію туристичного народознавства “Мистецьке Полісся”, де захоплюючу екскурсію провела його керівник Ганна Івченко.

Схожі записи