Меню Закрити

У гуртку «Моделювання одягу» ЖМЦНТТУМ відбувся захід «Завзяті модники»


17 лютого у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся захід гуртка «Моделювання одягу» під керівництвом Розбіцької-Голуб Вероніки Віталіївни присвячений красі, стилю та моді.

Тема заходу – «Завзяті модники». Участь взяло близько 20-ти вихованців гуртка, які демонстрували на дефіле створений власними руками одяг. Серед моделей були представлені спідниці, брюки, сорочки, сукні, спортивні костюми та багато іншого.

Моделі вправно дефілювали по подіуму та швиденько перевдягалися за лаштунками, бо кожен учасник демонстрував по декілька образів. Також до заходу вихованці разом з керівником розробили та відшили колекцію українського сучасного одягу з використанням автентичних елементів вишивки та тканин. Головною концепцією колекції є: пам’ять про свою історію, культуру та розуміння своїх витоків, які проходять крізь віки і отримують нове життя в трендових образах.

На нашому гуртку не тільки шліфуються золоті ручки, але й відкриваються нові таланти, тому музичною паузою стала пісня «Гей, соколи!» у виконанні вихованки Подейко Єлисавети. Також на заході були продемонстровані танцювальні номери від вихованок Мазарчук Софії та Шевчик Анни.

А на завершення були нагороджені грамотами та подяками вихованці за активну участь у житті гуртка та призові місця у конкурсах.

Схожі записи