Меню Закрити

20 років творчості гуртка «Історико – технічне стендове моделювання»


24 лютого 2024 р.  у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся святковий захід з нагоди 20-річчя утворення гуртка «Історико-технічне стендове моделювання».

За цей час маленька Стація юних техніків перетворилася у потужний позашкільний центр науково-технічної творчості, виросло декілька поколінь моделістів, змінилися матеріали і технології стендового моделювання. Незмінним залишилося одне – бажання долучитися до історичних подій шляхом їх відтворення у моделях, мініатюрних панорамах та діорамах. І всі ці роки очолював колектив його незмінний керівник-Шафіков Михайло Рамілійович. Багато вихованців колективу обрали інженерні спеціальності, стали справжніми професіоналами  своє справи, проте моделювання залишилося улюбленим хобі на усе життя. До нині випускники відвідують свого наставника, діляться досвідом з новими гуртківцями. Тож на ювілеї було про що розповісти: про історію створення гуртка, про колишні і нинішні  досягнення, про майбутні мрії і  цікаві проєкти, серед яких виготовлення моделей військової техніки для музею десантно-штурмових військ.

До присутніх на святі членів гуртка доєднався директор ЖМЦНТТУМ Васьківський Володимир Анатолійович, який не лише поділився власними спогадами про становлення цього цікавого колективу, а й вручив подяки керівнику гуртка  і  вихованцям від департаменту освіти Житомирської міської ради. Найкращі  гуртківці отримали цінні подарунки. Та найприємнішим сюрпризом виявилося вручення сертифікату на отримання принтеру для поповнення матеріально-технічної бази гуртка. Свято продовжилося у неформальній обстановці.

Ще раз вітаємо з 20-річним ювілеєм колектив гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» та його керівника!

Бажаємо нових звершень і досягнень, Миру і Перемоги!

Схожі записи