Меню Закрити

Відбулося відкриття виставки кращих робіт вихованців творчих колективів ЖМЦНТТУМ «Світ очима дітей»


05 березня у приміщенні відділу літератури з мистецтв ЖОУНБ   ім. О. Ольжича відбулося відкриття виставки кращих робіт вихованців творчих колективів Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Світ очима дітей», яка покликана сприяти популяризації досягнень дітей, активізації роботи з учнівською молоддю, збереженню і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримці талановитої молоді та творчої праці педагогів. 

На виставці презентовано  більше сотні робіт юних митців  восьми творчих колективів ЖМЦНТТУМ:

  • гуртка «Основи дизайну» (керівник Ірина Кумечко);
  • гуртка «Соломоплетіння» (керівник Ганна Пшеничнюк);
  • зразкового художнього колективу гуртка «Оригамі та паперопластика» (керівник Андрій Маєвський);
  • зразкового художнього колективу гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Альона Мінчук);
  • зразкового художнього колективу гуртка «Народне мистецтво» (керівник Наталія Черваток);
  • зразкового художнього колективу гуртка «М’яка іграшка» (керівник Олеся Подорожня);
  • зразкового художнього колективу гуртка «Моделювання одягу» (керівник Світлана Дурицька);
  • зразкового художнього колективу гуртка «Різьблення по дереву»

Експозиція, представлена на виставці, занурює нас у світ дитячого бачення навколишньої дійсності, яке вони виражають через засобами мистецтва у різних стилях, жанрах, техніках.

На відкриття виставки завітали:

  – Надія Сегеда – провідна методистка Житомирського обласного центру народної творчості; 

– Вадим Пивоваром – заступник директора з наукової роботи Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича

– Яна Мірошниченко – голова ради Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а також батьки та вихованці закладу.

Гостями було сказано багато теплих та щирих слів захоплення виставковими експонатами, вдячності керівникам гуртків та адміністрації закладу за виховання та навчання талановитої молоді.

Творчим колективам були вручені Подяки департаменту освіти Житомирської міської ради за вагомий внесок у розвиток культурної спадщини українського народу, формуванні національно-патріотичних цінностей  у підростаючого покоління та високу результативність участі у масових заходах та Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради за співпрацю в напрямку національно-патріотичного виховання, формуванні української ідентичності   підростаючого покоління та за організацію виставки «Світ очима дітей».

На завершення заходу відбулося яскраве та динамічне дефіле вихованок зразкового художнього колективу гуртка «Моделювання одягу» (Світлана Дурицька), на якому вони продемонстрували свої вироби.

Усі учасники та  гості виставки «Світ очима дітей» отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку, яка триватиме до 31 березня та поділитися своїми враження  у нашій групі фб за посиланням   http://surl.li/rgxpg.

 

Схожі записи