Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ, під час весняних канікул, було проведено цікаві майстер-класи та екскурсія


Весняні канікули тільки розпочалися, а у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося безліч цікавих подій.

25 та 26 березня у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича для усіх бажаючих дітей Житомирської територіальної громади педагоги ЖМЦНТТУМ організували  чотири пізнавальних майстер-класи.

З керівником гуртка «Соломоплетіння» Ганною Пшеничнюк діти виготовили «Весняних плашок» з соломи.

З керівником гуртка «ПТМ» Нілою Августинович  – створили динамічні іграшки «Вершників на коні».

З керівником гуртка «Образотворче мистецтво» Олегом Радецьким – намалювали яскраві «Весняні букети».

З керівником гуртка «Оригамі та паперопластика» Андрієм Маєвським, у техніці оригамі, – виготовили фігурки «Журавликів».

На майстер-класах панувала творча, весела атмосфера. Усі маленькі гості та їх батьки, які теж  доєдналися до творчого процесу, залишилися задоволеними.

Для вихованців гуртків науково-технічного напряму 26 березня  була проведена екскурсія до музею Десантно-штурмових військ ЗСУ, що знаходиться у 25 гарнізонному будинку офіцерів м. Житомира.  Метою  екскурсії є виховання у дітей поваги та гордості за воїнів, які віддали своє життя за мир та цілісність нашої держави, патріотичних почуттів до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного.

Екскурсовод зробила огляд воєнних експонатів представлених у музеї. Разом з вихованцями,  хвилиною мовчання, було вшановано загиблих воїнів.  Коли пам’ятаємо – тоді перемагаємо!

Канікули у закладах загальної середньої освіти тривають, але ми працюємо, тому запрошуємо дітей до нас на навчання у гуртки, де кожен знайде заняття до душі.

 

Схожі записи