Меню Закрити

Завершилася ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»


28-29 березня 2024 року в режимі онлайн відбулася ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

Конференція проводилася Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за ініціативою Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. Головним завданням проведення конференції є здобуття її учасниками знань про історичні події і факти життя політичних, військових, духовних діячів державотворення на землях сучасної України та формування юними українцями аргументів-відповідей опонентам Української державності на сучасному етапі її розвитку.

Житомир на цьому поважному заході представляла Мельничук Яна, учениця 10-Б класу Житомирського ліцею № 25, вихованка гуртка «Всесвітня історія» ЖМЦНТТУМ (керівник: Гонгало Світлана Володимирівна). Презентовану дослідницьку роботу Яна присвятила нашому земляку Олександру Канцерову – співцю «пейзажу настрою». У роботі досліджено основні аспекти творчості художника і музиканта Олександра Канцерова, розкрито взаємозв’язок художника з методами реалістичного пейзажу – відображення. Значна частина дослідження характеризує майстерність О. Канцерова як музиканта, та й просто нагадує про творчість цього несправедливо забутого митця, чиї творіння багато років прикрашають не лише зали Житомирського краєзнавчого музею, а й милують око у відомих музеях Європи.

Мельничук Яна, як учасник конференції, нагороджена грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  та збіркою тез. Ії педагогічний керівник – подякою.

Вітаємо з успішним виступом і бажаємо нових  цікавих досліджень рідного краю та перемог!

 

Схожі записи