Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбулася міська виставка – конкурс творчих робіт «Щоб світилась писанка»


Писанки – символ України, душа українського народу.

Це безцінний скарб, який треба берегти і передавати наступним поколінням. Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і дерево життя, і риби, і зорі, і небо – усе це народ наш вимальовував у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

З метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, а також пошуку і підтримки обдарованих дітей серед учнівської молоді міста напередодні свята Великодня 06 квітня 2024 року на базі Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено міську  виставку – конкурс творчих робіт «Щоб світилась писанка».

На виставку – конкурс було представлено 41 роботу із 16 закладів освіти міста. Своєю майстерністю і неординарністю вразили талановиті діти. Учасники відповідально поставилися до підготовки робіт, показали високий рівень виконання, креативний підхід, оригінальність та унікальність творчого задуму.

Перемогу здобули команди:

1 місце – Ліцей №4;

2 місце – Ліцей №30;

3 місце – Ліцей №21.

Вітаємо переможців:

у номінації «Писанки»:

за перше місце – Марію Войтович, Вікторію Кривду, Катерину Кухарську, Єлізавєту Остапенко, Ганну Шевчук;

за друге місце – Дар’ю Павлушину, Марію Салмаш, Софію Мироношенко, Марію Гречихо;

за третє місце – Маріну Каплінську, Ольгу Новіцьку, Діану Ободзінську, Зоряну Цапану.

у номінації «Мальованки»:

за перше місце – Надію Ковтун, Богдану Матяш, Анну – Марію Білюк, Валерію Давиденко, Анну Гончарук, Ярославу Половинку, Марину Фалько, Яну Таборовську;

за друге місце – Кароліну Кравченко, Марину Кравченко;

за третє місце – Анастасію Мазур, Ксенію Галунко.

Учасники виставки – конкурсу, які не стали переможцями будуть нагороджені дипломами департаменту освіти Житомирської міської ради за творчий підхід до роботи та оригінальність художнього задуму.

Вітаємо переможців та всіх учасників виставки – конкурсу.

Бажаємо подальших перемог!

Схожі записи