Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбулося засідання педагогічної ради


10 квітня у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Удосконалення процесу національно-патріотичного виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи».

Формою проведення було обрано  нетворкінг.

У ході проведення педради  були обговорені питання удосконалення процесу національно-патріотичного виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи.

Відбулися презентація моделі національно-патріотичного виховання ЖМЦНТТУМ та представлення робочими групами свого бачення організації національно-патріотичного виховання у закладі за напрямами: суспільно-громадянського, художньо-естетичного, культурно-історичного, екологічного.

Визначені пріорітетні завдання щодо впровадження у виховну систему ЖМЦНТТУМ інноваційних та інтерактивних форм і методів, які забезпечать ефективність національно-патріотичного виховання.

Традиційно, на завершення,  директор Володимир Васьківський висловив вдячність всім педагогам за їх працю та  вручив дипломи, грамоти за участь у конкурсах різних рівні.

 

 

 

Схожі записи