Меню Закрити

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»


16-18 квітня 2024 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!».

Конкурс проводився з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. Всього було 227 проектів за 5 номінаціями (165 – учнівських та студентських робіт, 62 – педагогічних).

У конкурсі взяли участь четверо вихованців гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності», керівник гуртка Анатолій Шубін.

Номінація 1. Проєкт з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії (ПДЕ):  2 місце виборола Кирій Марина, учениця 9 класу, з роботою «Утеплення будинків за допомогою тирси».

Номінація 2. Проєкт «Моє енергетичне рішення для протидії зміни клімату»: I місце виборов Печенюк Артур, учень 10 класу, з роботою «Освітлення бомбосховищ під час війни в Україні»; ІI місце вибороли Фещук Дмитро, учень 6 класу, з роботою «Друге життя використаним батарейкам» та Ярмолюк Олександра, учениця 6 класу, з роботою «Отримання енергії від овочів та фруктів».

Шубін Анатолій Григорович, керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» отримав подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за високий професіоналізм та роботу в журі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» – 2024.

Схожі записи