Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбувся екологічний тиждень «Любімо світ, в якому ми живемо»


З 15 по 20 квітня Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів захоплюючий тиждень, присвячений довкіллю та екологічним проблемам, “Любімо світ, в якому ми живемо”, який став платформою для обговорення, освіти та активних дій.

Протягом тижня було організовано ряд заходів, на яких вихованці закладу могли навчитися, як практично допомагати довкіллю через повсякденні дії. Вони вивчали, як зменшити власний вуглецевий слід, правильно сортувати відходи та ефективно використовувати ресурси, брали участь у різноманітних екологічних ініціативах. Учасники мали можливість дізнатися більше про важливість збереження природи та розробляти стратегії для покращення стану довкілля, що стало важливим кроком у формуванні екологічної свідомості та активності серед учнівської молоді.

Для вихованців, які беруть участь у гуртковій роботі на базі житомирських ліцеїв, керівники гуртків також підготували цікаві майстер-класи та конкурси. Педагоги закладу намагалися сформувати у своїх підопічних екологічний стиль мислення а також здатність передбачати можливі негативні наслідки безвідповідальної діяльності людини.

Завершуючи тиждень, організатори закликали всіх учасників продовжувати екологічну діяльність та бути прикладом для оточуючих у питаннях збереження природи та сталого розвитку. Проведення екологічного тижня виділялося  розмаїттям форм заходів та інтенсивністю їх проведення. Ознайомитись зі  світлинами заходів можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/11PUyb5m1MCTMrxUI0s_ur-X3QxK5GrAi?usp=sharing

 

Схожі записи