Меню Закрити

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з початкового технічного моделювання


Відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У заході брали участь команди від територіальних громад Житомирщини у складі двох учасників та керівника. Житомирську громаду представляли вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Рижук Андрій та Дорошенко Софія (педагогічний керівник Ніла Августинович).

Кожен учасник команди виконував по два завдання:

– теоретичний залік і творче завдання,

– конструкторське і технічне завдання.

Теоретичний залік проходив онлайн. Питання добиралися відповідно до вимог, визначених навчальною програмою «Початкове технічне моделювання».

Технічне завдання полягало у виготовленні технічної моделі з паперу з окремими рухомими частинами, за наданими за годину до конкурсу розгортками та покроковими інструкціями.

За умовами конструкторського завдання учасники складали літак з деталей конструктора типу «LEGO», без використання готових схем.

Під час виконання творчого  завдання учасники виготовляли фантазійний казковий будиночок із 16 об’ємних паперових геометричних фігур.

Не зважаючи на те, що усі завдання виконувалися дистанційно, «у прямому ефірі», боротьба за першість була запеклою, іноді усе вирішували 0, 5-1 бал.

Ну й тривоги, які тричі переривали конкурс, трішечки псували настрій, але найменші учасники виявили неабияку рішучість та волю до перемоги,  вчасно завершили свої вироби  та відзвітувалися журі.

Результати конкурсу порадували –  перше місце посіла команда Житомирської територіальної громади.

Наші найщиріші вітання і подяка переможцям та їх керівнику!

Незабаром готуємось захищати честь Житомирської області у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання!

 

Схожі записи