Меню Закрити

Вітаємо переможців та учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН


Завершився конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії України 2024.
Вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді представили на 3-й етап конкурсу 5 робіт. Цьогоріч конкурс-захист проходив у дистанційному форматі. Учасники з усієї України представляли свої проєкти у різних галузях.
 У підсумку, маємо троє переможців:
    Золкіна Ірина, (гурток “Юний математик”, керівник гуртка – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики Андрій Таргонський ЖДУ імені Івана Франка) з роботою на тему: «Розв’язання одного і видів узагальненого рівняння Пелля» виборола диплом ІІ ступеня у секції математика.
    Таргонська Єлізавета у відділенні математики, секція: прикладна математика (гурток “Юний математик”, керівник гуртка – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики ЖДУ імені Івана Франка, Андрій Таргонський) з роботою на тему: «Використання числових послідовностей типу  у  шифруванні» виборола диплом ІІІ ступеня.
    Тищенко Артем (вихованець гуртка «Програмування та дизайн», керівник гуртка – Віталій Шатківський, керівник гуртка-методист, вчитель інформатики наукового ліцею Житомирська Політехніка) представив свій науковий проєкт на тему: «Розробка сервісу для роботи з розкладом занять з використанням AIOGRAM І FASTAPI» у  секції програмна інженерія та виборов диплом ІІ ступеня.
    Бутніцька Олександра та Кирій Марина, вихованки гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності», які представили свої проєкти у секції «Педагогіка» та «Екологічно-безпечні технології» отримали дипломи учасників.
Вітання науковим керівникам та юним науковцям.

Схожі записи