Меню Закрити

У ЖМЦНТТУМ відбулася підсумкова науково – практична конференція «Перший крок у науку»


27 травня 2024 року з метою пробудження у вихованців  інтересу до науки,   підведення підсумків роботи за поточний навчальний рік  та пошуку нових форм роботи була проведена підсумкова  науково – практична конференція  «Перший крок у науку».

У роботі конференції разом зі своїми наставниками  Анатолієм Шубіним, Світланою Гонгало, Віталієм Шатківським, Вікторією Десяткою та  Катериною Журавською  взяли участь вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності», «Програмування та дизайн», «Юний математик», «Всесвітня історія», «Комп’ютерне проєктування».

На конференції були присутні директор ЖМЦНТТУМ Володимир Васьківський, Олен Шубіна, заступниця директора з НВР, докторка філософських наук, Андрій Таргонський, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики ЖДУ імені Івана Франка, а також методисти Андрій Маєвський та Ірина Петровська.

Усі представлені роботи відрізнялися актуальною тематикою, новизною, високим рівнем критичного  та логічного мислення;  автори продемонстрували уміння інтелектуального проникнення в сутність досліджуваних явищ та високу якість участі у різноманітних інтелектуальних конкурсах, у тому числі на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, де посіли призові місця.

«Доросла частина» учасників конференції найбільш цікавими визнали науково-дослідницький проєкт  вихованця гуртка «Програмування та дизайн» Тищенка Артема  «Розробка сервісу для роботи з розкладом занять з  використанням aiogram і FastAPI» та дослідницькі роботи вихованок гуртка «Юний математик» Золкіної Ірини «Розв’язання одного із видів узагальненого рівняння Пелля» та Таргонської Єлізавети «Використання числових послідовностей типу r у шифруванні». 

Учнівську ж аудиторію більше зацікавили дослідницькі проєкти вихованок гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності» Ярмолюк Олександри «Отримання енергії від овочів та фруктів» та Бутніцької Олександри «Формування кластеру активностей для людей різних вікових категорій під час перебування в тимчасовому укритті».

Не залишилася поза увагою присутніх і доповідь вихованки гуртка «Всесвітня історія» Мельничук Яни «Пам’ятники і монументи, присвячені захисникам сучасної України».

 Усі учасники конференції отримали сертифікати, а їх керівники подяки.

Висловлюємо подяку усім учасникам підсумкової науково-практичної конференції «Перший крок у науку» за справжнє свято інтелектуального спілкування  та бажаємо успіхів!

 

Схожі записи