Меню Закрити

У Житомирському міському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді відзначили Міжнародний День захисту дітей


1 червня 2024 року для вихованців навчального корпусу за адресою: вул. Юрія Вороного, 22  пройшов квест «Світ дитинства».

В заході приймали участь вихованці гуртків «М’яка іграшка», «Народне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Соломоплетіння», «Англійська мова» «Бісерна флористика».

Перш ніж вирушити проходити квест дітлахи розділись на 3-ри  команди,   отримали мапу, по якій  рухалися до локацій, де на учасників чекали  певні перешкоди (завдання). Учасники мали змогу продемонструвати свої знання, логіку, кмітливість, співпрацю та доброту. Всі локації квесту  були пройдені, підказки зібрані, а завдання виконані. Команда, яка була спритніша отримала солодкий подарунок. Ми надали змогу кожному учаснику проявити себе. Діти отримали безліч емоцій, адже саме їхні посмішки зігрівають наші серця. Мирного неба всім нам!

4 червня  в навчальному корпусі за адресою: вул. Пушкінська, 19 відбувся майстер-клас «Горнятко та підставка до нього». В заході приймали участь вихованці гуртків «Комп’ютерне проєктування», «ПТМ», «Основи конструювання та 3Д моделювання».

Була змодельована задача: для компанії ЖМЦНТТУМ  розробити проєкт «Горнятко та підставка до нього». Креативні команди юних дизайнерів, інженерів ЧПУ та співробітників ПТМ створили  макети горнятка з власним принтом та індивідуальним дизайном підставки. Горнятка виготовлялися з паперу, а підставка за допомогою лазерного верстату. Вихованці одного гуртка допомагали  вихованцям іншого гуртка, створюючи позитивну атмосферу роботи в команді.

Керівники гуртків корпусу по вул. Бориса Тена 82-а: «ПТМ»,  «Технічний дизайн», «Моделювання  одягу», «Оригамі та паперопластика», «Декоративно-образотворче мистецтво», «Ліплення», «Комп’ютерна графіка»,  «Програмування», «Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови», «Англійська мова», «Образотворче мистецтво» з 1 по 7 червня провели підсумкові заняття, присвячені завершенню навчального року та  Дню захисту дітей. Такі заходи — це особливий момент, коли можна підбити підсумки, відзначити найяскравіші моменти та вшанувати зусилля кожного учасника, а завершення навчального року в гуртках Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  завжди є часом святкування та визнання досягнень учнів. Саме тому підсумкові заняття творчих колективів та студій відбулися у теплій та дружній атмосфері, де кожен вихованець закладу мав можливість показати результати своєї творчості за рік відвідування гуртка. Колектив педагогів у захваті від рівня майстерності та креативності дітей. Протягом навчального року їхні вихованці не лише розвивали свої таланти, а й активно брали участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, вкотре здобуваючи численні нагороди.

          Завершення сезону роботи гуртків на базі корпусів ЖМЦНТТУМ —  це не просто підведення підсумків, а свято творчості, дружби та натхнення, яке надихає на нові звершення у наступному навчальному році.

Схожі записи