Меню Закрити

ЖМЦНТТУМ долучився до тижня з енергоефективності


12 червня вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді долучились до тижня з енергоефективності.

В рамках проведеного заходу вихованці гуртків “Основи науково-дослідницької діяльності”, “Моделювання одягу” та “Комп`ютерне проєктування” долучились до розробки флаєру з порадами щодо економії природніх ресурсів вдома. Під час роботи відбулась тематична дискусія щодо різних видів енергії на нашій планеті та можливостях їх заощаджувати. У другій частині заходу діти мали можливість розробити флаєр з порадами щодо енергоефективності та представити основні тези. 

Захід відбувся за підтримки департаменту освіти та департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради. Усі учасники отримали подарунки від партнерів міста – проєкту «Угода Мерів-Схід», а також канцелярське приладдя для подальших занять в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Схожі записи