Меню Закрити

Гурток “Автомоделювання”

Керівник гуртка:  Заєць Ігор Васильович

Контактний телефон: (096) 272-94-53

Програма гуртка розрахована на вихованців віком від 9 до 18 років.

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ

Під час занять вихованці мають можливість ознайомитись з історією автомобілебудування, конструкцією автомобілів і технологіями виготовлення моделей. Діти практично засвоюють технологічні прийоми, уміння і навички в проектуванні, виготовленні навичок роботи з різним інструментом, формуванням навичок роботи на верстатному обладнанні.

Кожен вихованець має можливість самостійно виготовити модель автомобіля, знайомлячись попередньо з його характеристикою та призначення вузлів і агрегатів. Усі моделі виготовляються за ескізами й кресленнями, що сприяє розвитку просторової уяви. Широко використовуються стандартні та уніфіковані деталі (електродвигуни, колеса, гайки, гвинти, шарикові підшипники тощо), а також напівфабрикати з різних деталей. У практичній роботі гуртка велике пізнавальне значення мають ходові випробування й тренувальні запуски моделей. Проводяться ігри та змагання спортивного характеру.

Вихованці гуртків на належному рівні засвоюють програмовий матеріал і вміло застосовують набуті знання в процесі виготовлення моделей, про що свідчать результати їх участі в масових заходах різних рівнів.

Гурток працює на базі навчальних корпусів за адресами: вул. Пушкінська, 19.

Розклад занять.

Тимчасово не працює.