Меню Закрити

Гурток “Оригамі та паперопластика”

Керівник гуртка: Маєвський Андрій Павлович.

Контактний телефон: (097)-474-74-63

Вікові обмеження відсутні.

Керівник гуртка визначний у десятці кращих оригамістів України. Має власний неповторний стиль виготовлення виробів-оригамі. Працює за власною авторською програмою.

Керівник гуртка активно пропагандує мистецтво оригамі та стверджує, що виготовлення виробів в техніці оригамі та кірікомі оригамі не потребує великих матеріальних витрат, спеціально обладнаних кабінетів, не вимагає від людини (дитини) дивовижних здібностей, не має значення і вік.

Японці вважають, чим раніше дитина почне займатися оригамі, тим розумнішою вона виросте. На думку Андрія Павловича, сам процес виготовлення таких виробів захоплює і дорослих, і малих, він об’єднує учня і педагога, дарує їм радість співпраці. Такі заняття можуть стати достойною альтернативою комп’ютерним іграм та телевізійним передачам, відкриють перед дітьми чарівний світ творчості.

Дітям молодшого шкільного віку надзвичайно корисно займатися як оригамі, так і кірікомі оригамі: розвиток просторової уяви, логічного мислення, окоміру, дрібної моторики кисті руки, уважності, посидючості, естетичного смаку, і, як наслідок, всебічний розвиток особистості.

Під час навчання в гуртку вихованці оволодівають знаннями про папір, його виробництво, види та властивості. Увага приділяється і самим способам конструювання з паперу.

У вихованців формуються вміння і навички роботи з папером та виготовлення поробок у різних техніках, застосування основних прийомів роботи. На заняттях діти виконують читання схем та створення конструкцій на основі роздаткових карток у техніці «papercraft», та виготовляють вироби за запропонованими розгортками та схемами. Вихованцям надається можливість на основі однієї схеми виготовляти декілька варіантів робіт.

Розклад занять у навчальному корпусі вул.Бориса Тена 82-а

№ групи Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота
1 1 1530 -1630 1630 -1730      
2 1   1530 -1630     1120 -1220
3 1     1500 – 1600   845 -945
4 1     1600 -1700   955 -1055