Меню Закрити

Гурток “Основи економіки, менеджменту та маркетингу”

Керівник гуртка: Черниш Ольга Володимирівна.

Контактний телефон: (063)-347-46-26

Програма розрахована на вихованців віком від 14 до 17 років (9-11 класи).

Метою програми є формування творчих та інтелектуальних здібностей вихованців у процесі науково-дослідницької, пошукової діяльності, поглиблення теоретичних і практичних знань із економіки, надання додаткових знань у галузі технічних і комп’ютерних наук; пізнання актуальних напрямів сучасних наукових досліджень в економічній сфері; упровадження проектів економічного напряму, орієнтованих на виявлення та формування в дітей здібностей до науково-дослідницької діяльності; виховання інтересу до творчої, пошукової, аналітичної діяльності.

Передбачається застосування різноманітних засобів навчання: наочних посібників, роздаткового матеріалу, технічних засобів навчання. Окрім того, заняття має будуватися за принципом розумного поєднання та чергування видів діяльності, що дає змогу зберегти інтерес вихованців до економічних та комп’ютерних наук та якісного поглиблення знань з базових дисциплін.

Знання учнів оцінюють під час проведення письмових контрольних робіт, тестування, представлення рефератів або виступів на семінарах, конференціях, участі у диспутах, конкурсах, олімпіадах, у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Гурток працює на базі Ліцею № 28, каб. Інформатики

Розклад занять.

№ гр Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
1 1
1430-1730
 
1600-1900