Меню Закрити

Гурток “Основи науково-дослідницької діяльності” Керівник: Шубін Анатолій Григорович.

Керівник гуртка: Шубін Анатолій Григорович.

Контактний телефон: (097)-250-67-69

Вік дітей від 13 років.

Пропонуємо долучитись до власного творчого пошуку у відкритті нових знань, спробувати себе у ролі «Юного дослідника», доторкнутися до світу серйозної науки і зробити свій крок у невідоме.

Під час навчання діти навчаються проводити елементарні дослідження, аналізувати та узагальнювати отримані результати. Окрім цього окрема увага приділяється оформленню та представленню власного дослідження. Вихованці щорічно беруть участь і стають призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт І, ІІ та ІІІ етапу Малої академії наук.

Творча молодь здобуває навички мислити креативно, оцінюючи власні можливості та висуваючи гіпотези для оптимального вирішення поставленого завдання. Набуті уміння сформулювати завдання, провести аналіз наявних рішень, обрати оптимальне або запропонувати своє власне значно підвищують рівень конкурентоздатності вихованців у майбутньому. Окрім цього, ми вчимося писати реферати, інформаційні листи. Опановуємо роботу в різних сучасних мультимедійних конструкторах. Пишемо мотиваційні листи, складаємо резюме, що безумовно знадобиться кожному.

Гурток працює на базі ліцею № 30, аудіторія № 31, кабінет “Фізики”.

Розклад занять

№ гр Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
1 2
1500-1800
1630-1930
1630-1930