Меню Закрити

Гурток “Всесвітня історія”

Керівник гуртка: Гонгало Світлана Володимирівна

Контактний телефон : (093)-72-32-771, (067)-47-52-624

Програма розрахована на учнів 8-11 класів.

Метою та завданнями роботи  гуртка є формування в талановитої і здатної до наукової роботи учнівської молоді системного підходу до вивчення всесвітньої історії, навичок критичного історичного мислення, вміння встановлювати причинно наслідкові зв’язки, синхронізувати події та процеси історії країн Західної та Центрально-Східної Європи, Америки, Азії та Африки.

Навчальна програма передбачає поєднання теоретичного матеріалу з практичними завданнями. Теоретичний матеріал подається у формі лекцій з елементами евристичних бесід, дискусій, з використанням мультимедійних презентацій.

Серед різноманітних форм проведення практичних робіт перевагу надано: роботі з історичними джерелами, картами, складанню таблиць і схем; розв’язанню завдань різного рівня складності; виконанню творчих завдань; семінарам, дискусіям, бліц-опитуванням; роботі в малих групах, у парах, «мозковому штурму», рольовим іграм.

Окремі години передбачено для відвідування музеїв, виставок, пам’яток архітектури та історії, перегляду документальних, науково- популярних кінофільмів, прослуховуванню відеолекцій; музичних творів, організації мультимедійних занять тощо.

Перевіряють та оцінюють знання вихованців під час практичного закріплення матеріалу, обговорення проблемних питань, роботи з історичними джерелами, бесід за питаннями теми, складання історичних портретів, роботи з картами, заповнення таблиць, підготовки й обговорення учнівських доповідей, презентацій, захисту дослідницьких робіт, проведення вікторин, брейн-рингів, історичних аукціонів, написання статей, рефератів, участі у конференціях, олімпіадах, конкурсі – захисті науково-дослідних робіт.

Гурток працює на базі ліцею №33, каб.70

Розклад занять

№ гр Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
1 1 1700-1900 1420-1620
2 2 1430-1730 1700-2000