Меню Закрити

Гурток “Юний хімік“

Керівник гуртка: Ващук Олена Василівна

Контактний телефон: (098) 439-46-28

Програма розрахована на учнів віком 13–17 років.

Пропонуємо долучитись до роботи гуртка «Юний  хімік», поглибити знання, набуті на уроках хімії, природознавства. Робота гуртка базується на основі поглиблення та інтеграції знань з природничих дисциплін, що дає можливість сформувати науковий світогляд, основи природничо-наукової культури, компетентність у природничих науках і технологіях, уміння навчатися впродовж життя, соціальну та громадянську компетентність, екологічну грамотність та підприємливість.

Під час навчання діти повторять основи неорганічної та органічної хімії,  навчаються проводити елементарні дослідження, аналізувати та узагальнювати отримані результати.

Гуртківці опанують навичками розв’язування складних нестандартних задач, оскільки братимуть участь у Турнірі юних хіміків, навчаться працювати з літературними джерелами, оцінювати та систематизувати інформацію, готувати власні проєкти та презентувати їх перед науковцями, рецензувати та опонувати у ході наукового диспуту.

Окрім цього окрема увага приділяється оформленню та представленню власного дослідження. Вихованці мають можливість підготувати власні наукові дослідження у рамках  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук.

Такі форми роботи сприятимуть формуванню навички мислити креативно, оцінюючи власні можливості та висуваючи гіпотези для оптимального вирішення поставленого завдання. Набуті уміння сформулювати завдання, провести аналіз наявних рішень, обрати оптимальне або запропонувати своє власне значно підвищують рівень конкурентоздатності вихованців у майбутньому.

Навчання відбувається за адресою: методкабінет ліцею №19

Розклад занять.

№ гр Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
1 1 1500-1800 1400-1700