Меню Закрити

Гурток “Основи конструювання та 3D моделювання”

Керівник гуртка: Рудюк Олег Віталійович

Контактний телефон: (067)921-88-80

Програма розрахована на вихованців 12-15 років.

Метою та основними завданнями роботи гуртка є оволодіння та поглиблення знань про основні види конструювання та 3-D моделювання, про можливості програмного забезпечення, яке необхідне для створення графічних завдань, про растрову та векторну графіку, растрові графічні та векторні редактори, 3D- графіку та програмне забезпечення для створення ЗО-об’єктів, про принципи малювання художніх об’єктів.

На практичних заняттях вихованці набувають умінь і навичок виконання різноманітних за жанрами художніх творів: пейзажів, портретів, натюрмортів,

тривимірних об’єктів, навчаються використовувати можливості комп’ютера й операційної системи Windows, оволодівають прикладними програмними засобами.

Одночасно гуртківці навчаються різним методам виведення (нанесення) зображень на матеріали. Використовуючи графічні плоттери,  лазерні гравери,  3D принтери та 3D фрезери художньо обробляють будь-які матеріали: метал,  шкіру,  камінь і пластик,  дерево і оргскло,  кераміку та шкірозамінник.

Програма розрахована на використання у навчальному процесі графічних редакторів, які поширюються безкоштовно, а саме: растрові – Gimp та Paint.Net; векторні – CADE, Inkscape, 3D-редактор Blender. Керівник гуртка може підвищити рівень знань гуртківців, за допомогою іншого програмного забезпечення, а саме: растрові – Adobe Photoshop, Corel Photo Paint; векторний – Corel DRAW; 3D- редактор – 3DMax; прикладні програмні засоби – Лазерний плагин Inkscape – J Tech Photonics Inc_, LaserGRBL, RDWorksV8.

Гурток працює в навчальному корпусі за адресою: вул. Пушкінська,19.

Розклад занять

№ гр Рік Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
1 1   1700-1900       1000-1200